Armenia. Gdzieś na szlaku.Szczeciński Klub Podróżnika SzKaPa zaprasza na pokaz zdjęć z Armenii i Górskiego Karabachu. O swojej podróży opowiedzą Marcin Zmaczyński i Krzysztof Janowski.

Szczeciński Klub Podróżnika SzKaPa zaprasza na pokaz zdjęć z Armenii i Górskiego Karabachu. O swojej podróży opowiedzą Marcin Zmaczyński i Krzysztof Janowski.

– Podróż planowaliśmy od ponad pół roku – piszą goście Szczecińskiego Klubu Podróżnika. – Już samo przygotowanie sprawiało nam dużo frajdy. Wspólne ślęczenie nad mapą w zimowe wieczory i zaznaczanie miejsc, które trzeba odwiedzić, przeszukiwanie forów internetowych w poszukiwaniu przydatnych informacji o tych w sumie rzadko odwiedzanych krajach. A potem upragniony wyjazd. Armenia i Karabach zachwyciły nas swoim naturalnym pięknem, historią i egzotyką.

W trakcie spotkania usłyszycie opowieści m.in. o pierwszych klasztorach chrześcijańskich w Armenii, chaczkarach, sztuce rzeźbienia w tufie wulkanicznym, zdobyciu północnego Aragatu, kuchni Karabachu i detonowaniu bomb na górskich przełęczach.

Zapraszamy w czwartek, 14 kwietnia, o godz. 20

Pub Piviarnia
ul. Lelewela
Szczecin

Wstęp wolny!

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y