Dni Azji Południowo-Wschodniej, Kraków 2014Drodzy czytelnicy Peronu, serdecznie zapraszam was na Dni Azji Południowo-Wschodniej, które odbędą się już niedługo w Krakowie.

Podczas gdy tematyka z Chiny i Japonii staje się dziś coraz łatwiej dostępna dla Polskiego odbiorcy, to część Azji wciąż pozostaje w cieniu. Chcemy to zmienić stąd też i pomysł na całą imprezę.

Najważniejszą częścią Dni jest konferencja pt. Azja Południowo Wschodnia w kręgu kolonialnym. Przemawiać będą eksperci z całej Polski. Udział w niej potwierdził prof. dr hab. Adam W. Jelonek były ambasador RP w Malezji.

Inne atrakcje Dni to m.in. wykład Dr Michała Lubiny, slajdowiska, konkurs czy pokaz pająków egzotycznych. Ponadto spotkania w Przylądku Dobrej Nadziei będą wzbogacane poczęstunkiem herbat z regionu Azji Południowo-Wschodniej.

Zapraszam wszystkich chcących się dowiedzieć czegoś więcej o świecie. Udział jest całkowicie bezpłatny, nie straćcie tej szansy!

Program imprezy: Dni Azji Południowo-Wschodniej w Krakowie.

Roman Husarski

Roman Husarski

Bob Marley kiedyś powiedział „My home is in my head, my home is always were I Am” i tego się trzymam. Zapraszam na mojego bloga.

Komentarze: Bądź pierwsza/y