Peron4 - newsletter

Newsletter nr 2 wyglądał tak.

Mamy dla Was dwie dobre informacje. Po pierwsze – uruchomiliśmy peronowy newsletter, po drugie – szykujemy kilka konkursów, w których do wygrania będą m.in. książki Poza utartym szlakiem.

Newsletter

Newsletter działa! Niby prosta rzecz, ale zbieraliśmy się do jego uruchomienia długimi tygodniami. Nie było odpowiedniej wtyczki, nie było czasu, nie było kilku innych rzeczy. W końcu udało się nam zebrać i od dwóch tygodni najświeższe (i nie tylko) informacje z Peronu trafiają na majlowe skrzynki.

Żeby się zarejestrować klikacie tutaj: Newsletter – peron4.pl

Newsletter wysyłamy raz w tygodniu. Spodziewajcie się go we wtorki. Zarejestrować się warto, bo oprócz ciekawych zdjęć i linków do artykułów, pomyślimy czasami nad czymś ekstra. Będzie to na przykład jakiś szybki konkurs. O tym już w następnym punkcie.

Konkursy

Dawno nic nie rozdawaliśmy, czas to zmienić. Na początek przygotowaliśmy kilka książek Poza utartym szlakiem. Już w poniedziałek na portalu i peronowym profilu FB pojawią się trzy proste pytania  dotyczące książki wraz z informacją co zrobić, by stać się jej posiadaczem. Do rozdania przygotowaliśmy trzy egzemplarze. O tym, jak zdobyć kolejne, poinformujemy w którymś z lipcowych newsletterów.

Od lipca startujemy też z Konkursem na dobre teksty i zdjęcia z podróży. Chcemy co miesiąc nagradzać autorów podróżniczych relacji i fotoreportaży. Szczegóły już wkrótce.

Komentarze: Bądź pierwsza/y