Uwaga, uwaga, nowa impreza podróżnicza w Poznaniu już w lutym! Organizatorzy Konkursu im. Kazimierza Nowaka oraz festiwalu Na Szage, który odbył się w 2008 roku połączyli siły. Z tego połączenia wykluła się nowa impreza z zachowaniem starej nazwy – Festiwal NA SZAGE.

Tyle jeśli chodzi o genezę. Wszystko wydarzy się w Auli AWF Poznań w dniach 8-10 lutego. Na publiczność czekają slajdowiska z różnych stron świata, których główny trzon stanowić będą prezentacje uczestników Konkursu im. Kazimierza Nowaka. Konkurs ma trzy kategorie: prezentacja multimedialna, foto-reportaż oraz reportaż tekstowy, a chętnych do udziału zapraszamy do zgłaszania się – najpóźniej do 13 stycznia.

Oprócz Konkursowiczów, na festiwalu wystąpią goście specjalni. Odbędą się także warsztaty fotograficzne, mini kiermasz sprzętu turystycznego oraz inne atrakcje, o których stopniowo będzie wiadomo coraz więcej na stronie organizatorów – www.festiwalnaszage.pl.

Dominik Szmajda

Dominik Szmajda

Fotograf, rowerowy podróżnik, fascynat postaci Kazimierza Nowaka. Wraz z rodzicami wydawca książki "Rowerem i pieszo przez Czarny Ląd". Współzałożyciel Fundacji im. Kazimierza Nowaka, jeden z liderów Sztafety Afryka Nowaka. Podczas swoich podróży coraz chętniej sięga po kamerę.

Komentarze: Bądź pierwsza/y