Sebastian Bielak na Alasce

Sebastian Bielak podczas karmienia małego łosia na stacji badawczej w Kenai. (Fot. Douglas Staller/www.sebastianbielak.pl)

Miejski Dom Kultury w Mikołowie zaprasza do Galerii Podróżniczej. Gościem kolejnego spotkania będzie Sebastian Bielak, który spełnił jedno ze swoich największych marzeń i spędził trzy miesiące na Alasce.

Zawodowo Sebastian Bielak jest doktorem nauk technicznych i wykłada na Politechnice Krakowskiej. Z zamiłowania to przyrodnik i fotograf-amator. Po trzymiesięcznej „wyprawie życia” na Alaskę wydał album Parki narodowe i rezerwaty Alaski. Od Aleutów aż po bezdroża Arktyki.

Jestem człowiekiem, który lubi obcować z dziką przyrodą, który z dala od ludzkich siedzib szuka wyciszenia i dystansu do naszej coraz bardziej hałaśliwej cywilizacji – pisze na swojej stronie internetowej (www.sebastianbielak.pl).

Dlatego też, w trakcie Galerii Podróżniczej będziecie mogli usłyszeć nie tylko o tym, jak podróżować po Alasce. Sebastian opowie też o dzikiej przyrodzie największego stanu USA i życiu jego mieszkańców.

Zapraszamy w czwartek, 06 grudnia 2012, o godz. 18.30
Miejski Dom Kultury w Mikołowie
Bilet – 6 zł

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y