10 minut festiwal
Ruch, sport, energia, pasja – to główne hasła 10 minut Festiwal, który w większym stopniu jest realizowany wirtualnie, ale nie tylko!

Oficjalne rozpoczęcie drugiej edycji festiwalu odbędzie się 18 listopada o godz. 17 w gdańskim klubie Polmozbyt. Na uczestników czeka zapoznanie się z konkursem i jury, a także pokaz trzech filmów konkursowych i filmu „niespodzianki”. Na razie wiemy tylko, że to film w reżyserii Danny’ego Boyle’a, który nawiązuje swoją tematyką do festiwalu. Organizatorzy przypomną również pierwszą edycję festiwalu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

10 minut Festiwal jest kierowany do podróżników, filmowców, ludzi z pasją uprawiających m.in. turystykę ekstremalną a przy okazji rejestrujących swoje lub czyjeś poczynania na kamerze. Widzowie online mogą zobaczyć i zagłosować na przesłane filmy. Film nieprzekraczający 10 minut można zgłosić poprzez stronę internetową: www.10minutfestiwal.pl

Tematyka nadesłanych filmów kręci się w okół klimatu podróży, sportów ekstremalnych i wszelkiego rodzaju aktywności. Finał konkursu odbędzie się marcu 2013.

Polecamy >> Base jumping w Norwegii

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y