Tym razem wraz z Małgorzatą Mikulską wybierzemy się na wyprawę do serca Afryki – Kenii i Tanzanii, aby między innymi wspiąć się na najwyższy szczyt czarnego lądu – Kilimandżaro.

Przedzierając się przez Kenię i jej piaszczyste drogi Gosia dotarła do parku Amboseli, przejechała Tanzanię przemierzając Ngorogoro (największy krater świata), podglądała lwy w najstarszym Parku Narodowym Afryki – Serengeti, spacerowała z gromadą dzieci w rybackiej wiosce nad Jeziorem Wiktorii, płynęła łodzią w jego głąb, a następnie udała się na przepiękną wyspę Zanzibar.

Małgorzata Mikulska (www.mikulska.com) – z zamiłowania taternik jaskiniowy, działająca w Sądeckim Klubie Taternictwa Jaskiniowego, od najmłodszych lat zakochana w górach, uwielbia podróże i aktywną formę spędzania czasu. Aparat towarzyszy jej dopiero od 2 lat, ale przeprowadziła go już przez sporą cześć Europy, Ameryki i Azji, pod koniec zeszłego roku docierając do serca Afryki. Na co dzień swoje pasje organizatorskie realizuje w pracy kierownika projektów w Grupie Allegro.
Zapraszamy:

26 maja 2010 o godz.19

Klub ZAK,

Poznań, ul. Szyperska 2

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y