Patrząc na Wschód - książka Piotra Brysacza

Piotr Brysacz, Patrząc na Wschód. Przestrzeń, człowiek, mistycyzm

We współpracy z Fundacją Sąsiedzi (www.fundacja-sasiedzi.org.pl) rozdajemy wydaną przez nich książkę Piotra Brysacza Patrząc na Wschód. Przestrzeń, człowiek, mistycyzm.

To seria wywiadów z pisarzami, dziennikarzami i podróżnikami na temat świata na wschód od Buga. Wśród rozmówców autora mi.n. Andrzej Stasiuk, Mariusz Wilk, Jacek Hugo-Bader i Maciej Jastrzębski (jego książka Matrioszka Rosja i Jastrząb objęta jest także patronatem Peronu4).

Na czym polega konkurs? Na naszym facebookowym profilu będziemy co jakiś czas publikować fragmenty zdjęć z tekstów publikowanych na Peronie (fragmenty, żeby zaskoczyć wujka Google’a). Zaczynamy dziś, 8 listopada, kończymy 12 listopada. Kto pierwszy w komentarzu zalinkuje tekst lub galerię, z której pochodzi zaprezentowane zdjęcie, przechodzi do finału. W przyszłą środę, 13 listopada, spośród finalistów rozlosujemy czwórkę zwycięzców.

Podpowiedzi: Po pierwsze, fotografie będą pochodzić tylko ze Wschodu, choć niekoniecznie tylko z terenów byłego ZSRR. Po drugie, będziemy się starali wybierać takie zdjęcia, żeby wiedza i spryt pozwoliły Wam zawęzić teren poszukiwań.

Do boju! Naprawdę warto.

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y