W maju już po raz czwarty w Olsztynie odbędzie się Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży KORMORANY. Impreza ma miejsce w kampusie Kortowo, malowniczym miasteczku studenckim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Jak co roku Kormorany organizowane są przez Akademicki Klub Turystyczny przy wsparciu Akademickiego Centrum Kultury. Festiwal ma na celu przede wszystkim integrację akademickich środowisk podróżniczych z całej Polski oraz rozwijanie pasji podróżniczych i zachęcanie ludzi do wychodzenia ze „strefy komfortu”, na rzecz rozwijania się poprzez podróże. Sprzyja temu studencki, kameralny klimat festiwalu dający możliwość poznania uczestników oraz organizatorów podczas imprez integracyjnych.

Jednak głównym punktem festiwalu są prelekcje, gdzie o swoich wojażach opowiadać będą studenci – podróżnicy. Pokazy W tym roku po raz pierwszy pokazy będą odbywać się na jednej z uniwersyteckich auli (aula im. prof. Gotowca, ul. Oczapowskiego 5, Olsztyn) w sobotę (10.05) i niedzielę (11.05). Festiwal jest imprezą otwartą, a wstęp jest darmowy. Przyjdź, posłuchaj, daj się zainspirować!

A jeśli jesteś studentem i chciałbyś podzielić się z innymi zamiłowaniem do podróży i opowiedzieć o swojej zeszłorocznej podróży, to nie zwlekaj! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który można pobrać z oficjalnej strony festiwalu (http://osfp.uwm.edu.pl), a następnie odesłać go razem z pięcioma fotografiami z wyprawy na adres osfp.olsztyn@gmail.com.

Zachęcamy też do odwiedzenia facebook’owego profilu KORMORANÓW.

Zapraszamy do Olsztyna!

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y