Marcin, Dawid i Michał to 23-letni studenci, których łączy pasja podróżowania. Pod szyldem LiveALife niedawno wrócili ze swojej kolejnej wyprawy. Tym razem odwiedzili południowo-wschodnią Azję. Powstał film, którego zapowiedź możemy już obejrzeć.

Jak mówią – w podróż po Azji pojechali dla przygody, wspaniałego jedzenia i odmiennej kultury. Oto co mówią o tegorocznej wyprawie.

Po ubiegłorocznej podróży przez Indie i Nepal wybraliśmy się do Azji południowo-wschodniej. W Sajgonie mieliśmy polskiego przyjaciela, który żył tam pół roku, zakochany w wietnamskiej dziewczynie. Zaczęliśmy więc trasę właśnie tam, doświadczając tego chaotycznego miasta od strony mieszkańca. Następnie ruszyliśmy do Kambodży, poznaliśmy historię państwa w muzeach Phnom Penh, relaksowaliśmy się w słońcu plaż Sihanoukville, i oczywiście zwiedziliśmy ruiny Angkor Wat. Przez Bangkok dostaliśmy się do Laosu, gdzie zapuszczaliśmy się do ogromnych jaskiń, spływaliśmy dętkami po rzece w Vang Vieng, i popijaliśmy Beer Lao przy zachodzie słońca nad Luang Prabang. Piekielnym autobusem przez góry dostaliśmy się do Hanoi, gdzie uliczne jedzenie pochłonęło nas do reszty, a podróż zakończyliśmy rejsem po Halong Bay. Przygoda zajęła nam miesiąc czasu, a każdy dzień był inny, pełen nowych doświadczeń. Dla takich dni się żyje. Azja po raz kolejny oczarowała nas nowymi obliczami, wrócimy tu jeszcze nie raz i nie dwa.

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y