Podróże rowerowe przez Norwegię.

Na rowerach przez norweskie fiordy. (Fot. Konrad Konieczny)

Norweska organizacja turystyczna organizuje konkurs, w którym do zgarnięcia jest 10 000 zł. Adresatami są blogerzy, którzy realizują w trakcie swoich podróży również pasje sportowe – jeżdżą na rowerze, pływają kajakiem, surfuję, nurkują czy skaczą z klifów. Kasę będzie można przeznaczyć na realizację swojej pasji sportowej właśnie w Norwegii.

O główną nagrodę będą walczyć blogerzy, ale również wszyscy sympatycy różnych dyscyplin sportowych mogą wyrazić swoje poparcie dla nich głosując. Uczestnicy będą konkurowali o wyjazd w swojej wymarzonej formie aktywności: żeglarstwie, bieganiu, wspinaczce, kajakarstwie.

Skoki z fiordów.

Człowiek ze skrzydłami ;) (Fot. decouvertesmag.com)

Kto wygra? Zabawa właśnie się rozpoczęła, na zgłoszenia blogerów organizatorzy czekają do 13 kwietnia br., a potem rozpocznie się walka żywiołów – konkurs przeniesie się na Facebook’a (facebook.com/visitnorwaypolska), na której za pomocą aplikacji internauci będą wybierać zwycięzcę i aktywność, jaką on reprezentuje.

Do wygrania oprócz 10 000 zł na realizację swoich sportowych zamierzeń w Norwegii w puli nagród także 9 zestawów ze sprzętem turystycznym i przewodnikami po kraju trolli i fiordów.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.norwegofil.pl/konkurs.

 

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: (1)

Joanna Chudzian 10 kwietnia 2012 o 9:47

fajny pomysł, tylko na kolejną aplikację trzeba by się zgadzać…

Odpowiedz