Makaron w sakwach, czyli rowerem przez Andy i Kordyliery - Piotr Strzeżysz

Piotr Strzeżysz – „Makaron w sakwach”

Piotra Strzeżysza już znacie, chociażby z relacji, które zamieszczał na peronie w trakcie swojej rowerowej podróży przez Kordyliery. Teraz macie szansę dowiedzieć się o jego przygodach nieco więcej. Właśnie ukazała się książka Makaron w sakwach, czyli rowerem przez Andy i Kordyliery.

Polecieć na drugi koniec świata, aby męczyć się długą jazdą na rowerze i żywić się kolejnymi porcjami makaronu z makaronem? Pedałować wiele dni przez zaśnieżone góry Alaski, czujnie rozglądając się za głodnymi niedźwiedziami? I w dodatku robić to za własne pieniądze, a co gorsza, dla przyjemności? Dla większości z nas to czyste szaleństwo, ale na szczęście nie dla Piotra Strzeżysza! – tak do zakupu najnowszej książki rowerowego włóczykija zachęca wydawnictwo Bezdroża.

My dodamy tyle, że po przeczytaniu Campy w sakwach, w której Piotr opisywał swoje rowerowe przygody w Tybecie jego najnowszą książkę możemy polecić w ciemno.

I jeszcze jedna dobra wiadomość – peron4 objął patronat nad Makaronem w sakwach, a paczka z promocyjnymi egzemplarzami już do nas zmierza. Wkrótce możecie więc liczyć na jakiś sympatyczny konkurs.

A na razie polecamy wywiad z Piotrem Strzeżyszem i galerię zdjęć z jego dotychczasowych podróży:

Piotr Strzeżysz: gdyby nie rower zostałbym ptakiem

Rowerem przez Tybet i inne historie

Premiera Makaronu w sakwach, której towarzyszyć będzie pokaz zdjęć i opowieści Piotra Strzeżysza odbędzie się w najbliższą niedzielę niedzielę o godz. 15 na Festiwalu Travenalia 2012 w Krakowie.

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y