Podróżniczka Kamila Kielar

Kamila Kielar na Alasce.

Pierwsza podróżniczka w Undergroundzie, więc chyba jasne, że trzeba to zobaczyć. Kamila Kielar, która oczarowała publiczność Podkarpackiego Kalejdoskopu Podróżniczego opowieścią z Kamczatki, tym razem zawita do Rzeszowa z historiami z Alaski.

Me, myself & Alaska to opowieść o samotnej rowerowej wyprawie przez Alaskę. To nie tylko próba zmierzenia się z samym sobą, alaskańską surowością czy sportowe wyzwanie. To przede wszystkim chęć odkrycia jak naprawdę żyje się za Ostatnią Granicą, kim są ludzie, którzy decydują się na mieszkanie bez wygód, oraz ile jest prawdy w krążących o Alasce legendach.

– Podczas całej wyprawy udało mi się przemierzyć cały stan dokładnie w poprzek – z samej północy, znad Oceanu Arktycznego, aż do ostatniej na południu miejscowości Półwyspu Kenai, Homer. W sumie niespełna 4 tysiące kilometrów – mówi Kamila Kielar. – Ale moja podróż to nie tylko droga – rowerem czy autostopem, to także ludzie, bo to oni są w drodze najważniejsi. Ludzie i ich historie, na wskroś przesiąknięte alaskańskim klimatem.

Zapraszamy w czwartek, 30 stycznia 2014, o godz. 20

Underground Pub
ul. Matejki 10
Rzeszów

Wstęp wolny

Komentarze: Bądź pierwsza/y