W najbliższy weekend wrocławska Hala Stulecia zamieni się w raj dla pasjonatów podróży. Odbędą się tam Międzynarodowe Targi Turystyczne. Będzie to już piąta, jubileuszowa edycja.

– Wierni fani Festiwalu Podróżników i w tym roku nie będą zawiedzeni. Zaprosiliśmy podróżników-entuzjastów, którzy swoimi opowieściami przeniosą słuchaczy w najodleglejsze zakątki kuli ziemskiej – zapowiadają organizatorzy.

O tym jak  podróżować z dzieckiem opowie Anna Albot z Rodziny bez granic. Pasjonaci z Busem przez świat i Autostopem ku wolności podpowiedzą, jak pogodzić dalekie wyjazdy z ograniczeniem zasobności portfela. Oprócz praktycznych informacji na temat taniego podróżowania w trakcie Międzynarodowych Targów Turystycznych będzie można wziąć udział w warsztatach fotograficznych, które poprowadzą Adam Chara i Krzysztof Bielatowski. Kolejną atrakcją będą także warsztaty survivalu.

Program Targów: MTT 2013

Szczególnie polecamy prezentację Krisa Olech i Anii Burnat: – Kamu nacze Bangladesz? – Jak się masz, Bangladesz?

Ania i Kris podczas spotkania opowiedzą o kraju, który odwiedzili już dwukrotnie. Najpierw jako turyści, a następnie jako wolontariusze małego szpitala w miasteczku Cox’s Bazaar położonego nad najdłuższą piaszczystą plażą świata. Prelekcję zakończy pokaz filmu o Bangladeszu i promocja peronowej książki Poza utartym szlakiem, w której znajduje się opowieść Ani i Krisa o Bengalczykach.

Zapraszamy w weekend, 5-7 kwietnia 2013

Hala Stulecia
ul. Wystawowa 1
Wrocław

Wstęp:

  • Bilet jednodniowy: normalny / ulgowy 15 / 10 zł
  • Karnet dwudniowy: normalny / ulgowy 20 / 15 zł
  • Karnet trzydniowy: normalny / ulgowy 30 / 20 zł
Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y