Niezwyczajni Marokanczycy - wystawa zdjęć Edyty i Łukasza Parzuchowskich

Niezwyczajni Marokańczycy - wystawa zdjęć Edyty i Łukasza Parzuchowskich

Przez dwa tygodnie w warszawskim metrze oglądać można portrety mieszkańców Maroka, sfotografowanych przez Edytę i Łukasza Parzuchowskich. Wyświetlane są na nośnikach firmy Infoscreen.

Edyta i Łukasz Parzuchowscy są zawodowymi fotografami, pasjonują ich podróże organizowane na własna rękę. Od kilku lat starają się łączyć wykonywany zawód ze swoimi pasjami. Wyposażeni w aparaty fotograficzne, dobry humor i gruby, zniszczony notes wypełniony adresami, pocztówkami oraz historiami portretowanych ludzi wyruszają w świat zawsze gdy pojawia się taka możliwość. Specjalizują się w fotografii podróżniczej szczególnie dużo miejsca poświęcając fotografii
portretowej.

Zdjęcia, które możecie zobaczyć w warszawskim metrze w ramach serii Niezwyczajni Marokańczycy (będącej częścią większego cyklu Portrety Świata), wykonane zostały podczas ostatniej podróży do Maroka. Edyta i Łukasz Parzuchowscy chcą przybliżyć  wizerunek poznanych przez nich Marokańczyków. Marokańczyków niezwyczajnych, zamieszkujących różne regiony Maroka, różnej płci i w różnym wieku.

Polecamy >> Czy warto jechać do Maroka?

Po prezentacji na stacjach warszawskiego metra (3 – 17 lipca) wystawę Niezwyczajni Marokańczycy obejrzeć będzie można w warszawskiej Klubokawiarni Grawitacja.  Zdjęcia, wzbogacone o opisy portretowanych osób, powiszą tam do końca lipca.

Część prezentowanych fotografii możecie tez zobaczyć na stronie autorów: www.parzuchowscy.com.

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y