Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie z Danutą i Tomkiem, którzy opowiedzą o swojej podróży przez Nową Zelandię i Wyspę Wielkanocną.

Danuta i Tomek Gryka to małżeństwo, które zafascynowane podróżniczą pasją, postanowiło okrążyć świat. Jednak, ponieważ w ciągu jednego spotkania, podróż dookoła świata nie jest zbyt możliwa do opowiedzenia, w poznańskim klubie Zak skupią się oni na jednym z najpiękniejszych odcinków podróży – Nowej Zelandii i Wyspie Wielkanocnej.

Będzie to zatem opowieść o Nowej Zelandii – kraju absolutnie fantastycznym, o uśmiechniętych i życzliwych ludziach wiodących spokojny żywot w pełnej harmonii z naturą, o nieskazitelnie czystej i cudownej przyrodzie, o przejściu przez Mordor… I o Wyspie Wielkanocnej – maleńkim skrawku lądu zagubionym gdzieś pośrodku Oceanu, gdzie monumentalni Moai wciąż strzegą swoich tajemnic, rącze konie korzystają z wolności, krajobrazy powalają pięknem i krystaliczne czyste wody przy białych plażach zapraszają do kąpieli…

W trakcie spotkania będzie będzie można kupić „Książkę o pięknej podróży”, której autorką jest Danuta Gryka. Książka opowiada o trudnych momentach podjęcia decyzji, o przygotowaniach do podróży i o dziewięciu fantastycznych miesiącach spędzonych w drodze, która przez Litwę, Rosję, Mongolię, Chiny, Tybet, Nepal, Indie, Tajlandię, Kambodżę i Malezję przywiodła aż do Singapuru.

Zapraszamy 24 listopada o godz. 19

Klub Zak

ul. Szyperska 2, Poznań

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y