Klub Podróżnik zaprasza na imprezę z cyklu „7 kontynentów z MK Tramping…”. Tym razem ze Stanisławem „Skotem” Skotnickim zajrzymy do Nowej Zelandii.

Stanisław Skotnicki – miłośnik maratonów górskich, siatkówki plażowej i narciarstwa, fan piłki nożnej i tenisa. Jego największą pasją są podróże, czego dowodem jest wyprawa dookoła świata, którą odbył w 2006 roku. Był na wszystkich kontynentach i w ponad 50 krajach. Człowiek od zadań specjalnych w MK Tramping i Martyna Adventure, gdzie zajmuje się m.in. organizacją wyjazdów do Nowej Zelandii. Więcej o wyprawach Skota na www.roundtheworld.blog.pl

OPIS POKAZU
Niesamowite krajobrazy z drugiego końca świata, jakie będziemy mogli zobaczyć podczas pokazu Staszka Skotnickiego z Nowej Zelandii nie tylko zachwycają, ale i zaskakują swoją naturalnością. Coraz mniej miejsc na Ziemi jest tak nieskażonych przez człowieka… Razem ze Skotem przemierzymy ponad 5200 km od półwyspu Reinga na Wyspie Północnej po Fiordland na Południowej. Odwiedzimy Park Narodowy Tongariro, zaliczymy skoki ze spadochronem w Taupo, ekscytujące bungy z mostu w Auckland, relaksacyjny rejs stateczkiem na północy w Bay of Islands do kolonii delfinów, black water rafting czyli pontonowanie w jaskiniach Waitamo, podziwianie wielorybów w Kaikourze, czy trekking do podnóża najwyższej góry kraju – Mt Cook… a przede wszystkim zaglądniemy z wizytą do Hobbitonu, Edorasu, Isengardu, Helmowego Jaru i nad rzekę Anduin!

W czasie spotkania:
– projekcja filmu z Nowej Zelandii z wyjazdów MK Tramping,
– konkurs z nagrodą i bonami zniżkowymi na oferty MK Tramping,

Zapraszamy – 19 maja o godzinie 19:00

Klub Podróżnik

Warszawa, ul. Chłodna 39/9

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y