Hania, Anna, Thomas i Morze Czarne... (Fot. Thomas Alboth)

Hania, Anna, Thomas i Morze Czarne... (Fot. Thomas Alboth)

Klub Podróżnik zaprasza na spotkanie z Anną i Thomasem Alboth, którzy w ciągu sześciu miesięcy odbyli podróż wokół Morza Czarnego. Zabrali ze sobą córeczkę – półroczną Hanię.

9 krajów, 6 miesięcy, 3 osoby – tak można streścić ich podróż z dzieckiem wokół Morza Czarnego. Na spotkaniu w Klubie Podróżnika opowiedzą o tym jak odwiedzili króla Romów w Mołdawii, zaprzyjaźnili się z rodziną z autonomicznego Naddniestrza, zakochali się w Krymie, znienawidzili rosyjską policję, odpoczęli w czeczeńskich wioskach w Gruzji, roztapiali się w 42 stopniach w Azerbejdżanie, mokli w Górskim Karabachu, w Armenii pytali o Turcje, w Turcji o Armenię.

A przez cala podroż uzupełniali bloga. www.thefamilywithoutborders.com to strona dla tych, którzy tak jak oni wierzą, że chcieć to móc. I że dzieci tylko poszerzają życie, nie ograniczają. Tak jak i podróże!

Zapraszamy w piątek, 3 czerwca, o godz. 19

Klubokawiarnia Podróżnik
ul. Felińskiego 37, Warszawa

Wstęp wolny!

Na peronie czwartym, oprócz galerii zdjęć z podróży Hani, Anny i Thomasa, przeczytać możecie wywiad z podróżującą rodzinką: 9 krajów, 6 miesięcy, 3 osoby. Podróż z małą Hanią wokół Morza Czarnego.

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y