Rodzina bez Granic opowie tym razem kilkumiesięcznej wyprawie do Ameryki Środkowej. Jako przykładni dzieciohipsterzy będą zarażać przekonaniem, że się da podróżować z dziećmi!

Na Peronie mogliście przeczytać o tym jak było im w Meksyku, Gwatemali oraz jak to jest mieć przepluskwione

A na slajdowisku będzie nie tylko o dzieciach, ale też o współczesnych Majach i bojówkach Zapatystów w Meksyku, niebezpieczeństwach Gwatemali i maleńkim, kolorowym Belize, gdzieś nad Morzem Karaibskim i plemionach Lenka. I o tym, że nie zawsze jest łatwo prowadzić bloga z dwiema małymi dziewczynkami – Hania podczas podróży miała 2,5 roku, Mila jeszcze nie miała roku – które obecność jednak jest wspaniała, bo otwiera wszystkie drzwi i serca.

Ania doradza, żeby na pokaz zabierać zarówno dzieciaki jak i dziadków, przyszłych dziadków oraz  znajomych z dziećmi. Wszystkich, którzy są jeszcze nieprzekonani, że podróżowanie z dzieciakami to normalna rzecz :)

Ania Alboth, mama w Rodzinie bez Granic,  jest autorką jednego z reportaży w książce Poza utartym szlakiem. Na spotkaniu będziecie mogli dotknąć, powąchać, a nawet kupić książkę, a potem poprosić Anię o autograf :)

Zapraszamy w niedzielę, 10 lutego 2013, o godz. 18

Południk Zero
ul. Wilcza 25
Warszawa

Wstęp wolny


Komentarze: Bądź pierwsza/y