"Twarze Indii" - Edyta i Łukasz Parzuchowscy

Przez cały wrzesień w warszawskiej Klubokawiarni Grawitacja można oglądać wystawę zdjęć Edyty i Łukasza Parzuchowskich z podróży do Indii.

Wystawa nosi tytuł „Portrety Indii”. Autorzy przedstawiają na swoich fotografiach głównie ludzi, pokazując ich w codziennym życiu. Zdjęcia pochodzą z Indii i zostały wykonane podczas ich wyprawy w 2009 roku. Prezentowane fotografie są jedynie wycinkiem z ich obszernej kolekcji portretów ludzi z całego świata. Poza licznymi wystawami fotografie można oglądać na stronie www.parzuchowscy.com.

Edyta i Łukasz Parzuchowscy są małżeństwem. Podróżowanie i fotografia to ich pasja a zarazem praca. Wspólnie realizują swoje marzenia, a każdą wolną chwilę spędzają w plenerze.

Ich fotografie oglądać można było między innymi w Muzeum Azji i Pacyfiku, Klubie Podróżnik, w Multikinie Złote Tarasy, Kinie Wisła, Centralnym Basenie Artystycznym, w Traffic Clubie. Zdjęcia były też wyświetlane na stacjach warszawskiego metra.

Fotografie Edyty i Łukasza Parzuchowskich oglądać można od 1 do 30 września. Klubokawiarnia Grawitacja mieści się przy ul. Browarnej 6.

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: (1)

Paweł 6 września 2010 o 19:56

Byłem, widziałem. Rewelacja. A uroku dodaje miejsce. Super

Odpowiedz