Jak pewnie zauważyliście niewiele się działo na Peronie w miesiącu wrześniu. To dlatego, że maszyniści trochę byli w rozjazdach. Wracamy już jednak do pracy, pełni nowych sił, pomysłów i rożnych historii.

O wczasach i najnowszych zmianach w redakcji przeczytacie tutaj: Maszyniści na Bliskim Wschodzie. Wrzesień już jednak za nami, zaczął się październik. Spodziewamy się więc powakacyjnej fali nowych tekstów, zdjęć i podróżniczych wspomnień. A także nowych nagród w Stałocyklicznym Konkursie na Publikację Miesiąca.

Jesienne nagrody przybędą wprost z Etnobazar.pl

I tu małe ogłoszenie: w związku z tym, że w ostatnim miesiącu nie opublikowaliśmy zbyt wielu nowych materiałów, trzecia edycja konkursu Stałocyklicznego  obejmie teksty i galerie z września i października.

Tradycyjnie nagrodzimy najbardziej lajkowane przez czytelników treści: jeden tekst i jedną galerię. Ich autorzy dostaną książkę Izrael oswojony od Wydawnictwa Muza oraz artefakty z Etnobazar.pl: do wyboru fajka z Maroka, podstawka pod świecę (tudzież coś innego) z Indonezji lub mały tagine np. na przyprawy, oczywiście rodem z Maroka. Jak widzicie po nagrodach, Etnobazar.pl to taki bazar online z rękodziełem z całego świata. Inspirowany podróżami oczywiście. Jak mówią twórcy: „Etno” oznacza dla nas autentyczność, twórczość dbającą o zachowanie tradycji i kultury mieszkańców ziem, z których się wywodzi.

Jako bonus, żeby było sprawiedliwiej, dorzucimy też trzecią nagrodę. Wybierzemy w redakcji tekst, który maszyniści polubili najbardziej i nagrodzimy go indyjską fajką wodną oraz książką.

To co? Czekamy na Wasze historie. Piszcie, wysyłajcie, będziemy publikować :) Mail się nie zmienił: redakcja@peron4.pl.

Komentarze: Bądź pierwsza/y