Tym razem będzie nietypowo. Stowarzyszenia Lokalnych Ośrodków Twórczych organizują szóstą już edycję SLOT Fest-u. Motywem przewodnim będą alternatywne oblicza sztuki cyrkowej.

Podczas zbliżającego się wielkimi krokami SLOT Fest-u będzie można obejrzeć spektakle, filmy, wziąć udział w warsztatach, czy wybrać się na koncert. Jednak z całego programu najbardziej zaciekawiły nas slajdowiska podróżnicze.

Program SLOT Fest 2011:

5 XI 2011
11:00 – 12:45
Pokazy uliczne, busking & street performing

Pokaz slajdów, wykład oraz relacje z tegorocznych pokazów ulicznych Just Edi. Podczas wykładu Adrian Pruski postara się wyjaśnić co to jest busking i jak się z tym żyje.

13:00 – 14:45 Piękno Stworzenia – Nowa Zelandia & No Longer Music Tour

Relacja Basi i Darka Pilch z trzymiesięcznego pobytu w Nowej Zelandii, oraz z koncertowej trasy No Longer Music po Libanie, USA, Chorwacji i Finlandii.

6 XI 2011
11:00 – 12:45 Merhaba! czyli tureckie kazanie

Pokaz slajdów z autostopowej podróży grupy ludzi po zachodnim wybrzeżu Turcji. Będzie to między innymi lekcja poglądowa jak zarobić na podróż w trakcie jej trwania

Zapraszamy w dniach 5-6 listopada, godz. 10

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
ul. Wietora 13/15
Kraków

Bilety:

  • Karnet: 25 zł
  • Bilet jednodniowy: 15 zł
  • Wstęp na koncert: 10 zł
  • Dzieci do lat 10: 50% ceny biletu
  • Bilet rodzinny: 10 zł  (Bilet rodzinny pozwala całej rodzinie w wybrany dzień na uczestnictwo wyłącznie w oznaczonych wydarzeniach).

 

Zapraszamy!

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y