Zdjęcie z Gruzji

O podróży przez Gruzję, Armenię i Górski Karabach opowie Marcin Erbel. (Fot. archiwum organizatorów)

Opowieść Marcina Erbela o podróży do Gruzji i Górskiego Karabchu będzie głównym punktem pierwszych urodzin Klubu Podróżników Keja. Na tym spotkaniu możecie liczyć na wiele dodatkowych atrakcji. Będą m.in. nagrody książkowe.

Na pierwsze urodziny zaprasza Klub Podróżników Keja wraz z Klubem Kamraci. Gościem będzie Marcin Erbel, znany już uczestnikom łódzkich spotkań podróżniczych. Tym razem zabierze przybyłych w podróż przez Gruzję do Górskiego Karabachu.

– Gruzja już od jakiegoś czasu jest podróżniczą mekką Polaków oraz Ukraińców. Nic zatem dziwnego, że i my chcieliśmy odkryć co takiego kryje ta wyśniona kraina – mówi Marcin. – Mnie Gruzja urzekła dzikością przyrody, gościnnością ludzi i przepyszną kuchnią. Zostaliśmy zaproszeni na wesele, którego nie zapomnę do końca życia (tak, po części pamiętam co się działo). A jak się jeździ autostopem po Gruzji? Cholernie ciężko – nigdy nie mogliśmy dotrzeć do celu, bo… nasi kierowcy koniecznie chcieli nas poznać i napić się z Polakiem! Jeździliśmy od domu do domu przy okazji zwiedzając ten kraj. Przez cztery tygodnie na Kaukazie zobaczyliśmy również Armenię, która była dla nas przystankiem w drodze do Górskiego Karabachu. Wjechaliśmy tam upchani na tylnym siedzeniu w „wojskowej” ładzi po suto zakrapianej alkoholem integracji z ormiańskimi wojakami. Zobaczyliśmy Aghdam i poczuliśmy spełnienie. To był cel naszej wyprawy.

Zapraszamy we wtorek, 8 października 2013, o godz. 19.30

Keja Pub
ul. Kopernika 46
Łódź

Wstęp wolny

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y