Uczestnicy Krośnieńskich Spotkań. (Fot. materiały organizatorów)

Uczestnicy krośnieńskich spotkań z podróżnikami. (Fot. materiały organizatorów)

Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej Muzeum Rzemiosła w Krośnie organizuje konkurs na logo imprezy, odbywającej się pod nazwą „Krośnieńskie spotkania z podróżnikami”.

Impreza organizowana przez PIKT od dwóch lat, cieszy się sporym zainteresowaniem, nie tylko wśród mieszkańców Krosna, ale również okolicy. W niepowtarzalnym klimacie Piwnicy Pod Cieniami można wysłuchać relacji z dalekich podróży, poznać ciekawe, tajemnicze czy też egzotyczne miejsca. Zaproszeni goście to pasjonaci, którzy w niekonwencjonalny sposób przemierzają świat. Po prelekcji zawsze jest czas na wymianę doświadczeń i swobodną dyskusję, podczas której można uzyskać wiele praktycznych informacji.

W związku z tak dużym zainteresowaniem organizowany jest konkurs na logo Krośnieńskich spotkań z podróżnikami. Będzie ono także wykorzystywane we wszelkich działaniach promocyjnych imprezy. W założeniu logo powinno zawierać grafikę oraz nazwę imprezy – „Krośnieńskie spotkania z podróżnikami”. Konkurs ma charakter otwarty.

Prace konkursowe można składać do dnia 15.05.2010 r. w siedzibie Organizatora. Do wygrania nagroda pieniężna oraz zestaw przewodników turystycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany, na stronie www.krosno.pl znajdziesz wszystkie szczegóły.

Komentarze: Bądź pierwsza/y