O przepięknej Toskanii opowiedzą Magda i Krzysiek Rut.

Poznański Klub Podróżnika zaprasza na kolejne ciekawe spotkanie. O swojej podróży poślubnej po Toskanii i okolicach opowiedzą Magda i Krzysiek Rut.

Podróż Magdy i Krzyśka do Toskanii odbyła się w lipcu 2009 r. Tradycyjnie cały wyjazd zorganizowali samodzielnie. Zwiedzili kilka największych toskańskich miast – Pizę, Lukkę, Sienę, Florencję, a także zawitali do mniejszych, lecz równie uroczych miejscowości, jak San Gimignano, Pienza czy Volterra. Po dwóch tygodniach wędrówki nadal czuli niedosyt toskańskich uroków. Kilkakrotnie uciekali z utartych turystycznych ścieżek, co zaprowadziło ich, jak to zwykle bywa, do przepięknych miejsc. Przedstawią te zakątki, które spodobały im się najbardziej.

Magda i Krzysiek Rut to pasjonaci fotografii i miłośnicy Australii – przed przeprowadzką do krainy misia koali postanowili zwiedzić także inne kontynenty. Magda na co dzień pracuje w firmie marketingowej, w wolnych chwilach fotografuje i planuje kolejne podróże, natychmiast po powrocie z ostatnich. Krzysiek jest skazany na fotografię – jego ojciec jest artystą fotografikiem, podobnie jak dziadek. Dzieje rodziny związane są z jednym z nielicznych w świecie sprawnych fotoplastykonów, który do niedawna zdobił poznańską galerię Fotoplastykon, a obecnie uświetnia wydarzenia kulturalne. Krzysiek interesuje się zagadnieniami II Wojny Światowej, w wolnym czasie obmyśla receptury warzonego przez siebie piwa, jednak zdjęcia nadal są jego wielką pasją.

Zapraszamy – 29 września 2010 o godz.19

Klub ZAK

ul. Szyperska 2, Poznań

Komentarze: Bądź pierwsza/y