Środa w Klubie Podróżnik to wyprawa na Madagaskar. Zdjęcia z podróży przedstawi Arek Ziemba. Pokaże też, jak zrobić malgaski makijaż.

To spotkanie podróżnicze zatytułowane jest „W Chacie Na Macie”. Arek Ziemba zabierze Was do dwóch różnych Madagaskarów – tego, w którym poruszać się można po asfaltowych drogach, dogadać w języku francuskim i kupić wodę w butelkach, oraz do tego drugiego – pełnego bezdroży, języka malgaskiego i rano’n’mpango, czyli wody po ryżu, zastępującej tą butelkowaną.

– Tam, gdzie nie ma asfaltu ostało się jeszcze dziwnym trafem COŚ niezglobalizowanego – relacjonuje Arek. – Nic tylko tam wchodzić!

Będą też inne atrakcje. Z północnego Madagaskaru Arek przywiózł masondroany, czyli specjalny zestaw do makijażu, opowie więc o tym, po co mieszkanki Madagaskaru się malują i pokaże, jak to robią. Zobaczycie też niezwykłe gadżety, wyrabiane na terenach, do których nie dotarła cywilizacja i dowiecie się po co lemury liżą turystów po głowach, oraz jak kupić i przyrządzić krokodyla.

Zapraszamy w środę, 24 sierpnia, o godz. 19

Klub Podróżnik
ul. Felińskiego 27
Warszawa

Wstęp wolny!

Komentarze: Bądź pierwsza/y