Kto chce popodróżować nie ruszając się z Warszawy? Kto chciałby w takiej podróży odkryć swoje marzenia, nauczyć się trochę dystansu do siebie i stworzyć mapy zapomnianych kontynentów, które pomogą świadomie podejmować decyzje? Na warsztat o odnajdywaniu własnej drogi pod hasłem Zapomniany Kontynent – podróż na krańce siebie zapraszają psycholożka Aleksandra Łukasiewicz i podróżniczka Kasia Boni.

Zapomniany Kontynent powstał z potrzeby podzielenia się naszymi doświadczeniami z podróżą i ruchem. Przez ruch, i przez bycie w drodze, uczymy się siebie, poznajmy swoje granice, odnajdujemy wartości, potrzeby i marzenia. Zmieniamy się.

W codziennym życiu: stresie wynikającym z nadmiaru obowiązków, który prowadzi do tego, że wszystko robimy w pośpiechu – mało mamy czasu na wsłuchanie się w siebie. Często – nie mając rozeznania w możliwościach, które leżą przed nami – gubimy się próbując określić, jakie zmiany moglibyśmy wprowadzić w życie.

Uczestnicy warsztatu przyjrzą się temu, jak priorytetyzować wybory, identyfikować wykluczające się marzenia i przypisywać im swój system wartości. Każdy stworzy indywidualną mapę, która pomoże szybciej i łatwiej docierać do swoich potrzeb, widzieć różne drogi i ustalać cele. To pomaga w rozwinięciu umiejętności podejmowania decyzji w zgodzie z samym sobą.

Warsztat przeznaczony jest szczególnie dla osób, które:

  • chcą doświadczać zmiany i pracować w kreatywny sposób,
  • czują, że utknęły w miejscu i pragną wyruszyć przed siebie,
  • mają przed sobą ważne decyzje do podjęcia.

Warsztat prowadzą:

  • Aleksandra Łukasiewicz – psycholożka, psychoterapeutka tańcem i ruchem
  • Katarzyna Boni – psycholożka, podróżniczka

Zapisy i więcej informacji na stronie projektu Zapomniany Kontynent.

Zapraszamy w sobotę 30 czerwca 2012, w godzinach 10 – 17

Warszawa

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y