Klub Podróżników Atlantyda zaprasza na wyjątkowy Wieczór Tajski. Wspólnie z Restauracją Tajską Samui, Klubem Sportowym Raczadam Muay Thai oraz Centrum Masażu Tajskiego „Chai Yo” zabierzemy Was do Magicznej Krainy Tajlandii.

Będziemy mogli skosztować prawdziwej tajskiej kuchni, a poszczególne potrawy będą przygotowane na naszych oczach przez tajskich kucharzy. „Tajskie jedzenie to więcej niż tylko posiłek – to kulinarne przeżycie.”

Mistrzowie wschodnich sztuk walki pokażą na czym polega narodowy sport Tajów – boks tajski Muay Thai który jest nie tylko sportem ale również życiową filozofią Tajów.

Opowieści z Tajlandii poprowadzi jeden z czołowych polskich zawodników Muay Thai, który po kilkumiesięcznym pobycie w tym kraju podzieli się z nami swoim doświadczeniem i przygodami.

Ale to jeszcze nie koniec planowanych atrakcji na ten wieczór. Centrum masażu tajskiego „Chai Yo” przygotowało pokaz tajskiej techniki masażu – Nuat Boran jedyna w swoim rodzaju, starożytna metoda terapii, łącząca w sobie elementy jogi, akupresury i refleksologii.

Zapraszamy – 24 maja o godz. 19

Restauracja Tajska SAMUI

Kraków, ul. Św. Filipa

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y