Już 5 października do warszawskiego kinie Luna wraca cykl slajdów podróżniczych. Na początek odwiedzić będziecie mogli Tybet, Indie i przepiękną Patagonię.

Cykl slajdowisk nosi nazwę In Mundo. Jest to inicjatywa grupy podróżników, którzy od lat przemierzają świat z aparatem fotograficznym. Każdy z nich zjeździł ciekawe zakątki. Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie są znawcami indyjskich Himalajów, Anna i Marcin Szymczakowie wspólnie zorganizowali kilka wypraw trekkingowych w Andy, Ałtaj, Tien Szan, Alpy Japońskie, Himalaje i Pamir, a Gosia Preuss-Złomska i Marcin Złomski to globtroterzy, którzy w sumie przemierzyli ponad osiemdziesiąt krajów na sześciu kontynentach.

Cykl cotygodniowych spotkań w sobotę, 5 października, zainaugurują trzy pokazy. Podczas jednego dnia odkryjemy niezwykłą różnorodność Indii, będziemy podróżować legendarnym Jedwabnym Szlakiem aby dotrzeć do Tybetu, a magiczną Patagonię przemierzymy w rytmie argentyńskiego tanga.

Program pokazów:

  • 16.00 Tybet – jedwabnym szlakiem na Dach Świata (Anna i Marcin Szymczakowie)
  • 18.00 Patagonia – droga na Południe (Gosia Preuss-Złomska i Marcin Złomski)
  • 20.00 Namaste India! Mozaika kultur, religii i krajobrazów (Katarzyna i Andrzej Mazurkiewiczowie)

W kolejne czwartki o godz. 19 w Lunie odwiedzić będzie można m.in. Indonezję, Wenezuelę, Birmę, Nową Zelandię, i wyspy Pacyfiku.

Zapraszamy w sobotę, 5 października 2013, o godz. 16

Kino Luna
ul. Marszałkowska 28
Warszawa

Bilety – 15 zł

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y