2012 rok z klubem Tramp rozpoczniemy od wizyty na Kamczatce. Zdjęcia z wyprawy do krainy wulkanów przedstawi Tomasz Pytko.

Podczas pokazu zatytułowanego Kamczatka – kraina wulkanów Tomasz opowie o wyprawie do jednego z najodleglejszych miejsc globu.

– Opowiem o kraju, gdzie potężne wulkany są celem niedzielnych rodzinnych spacerów, gdzie groźnego niedźwiedzia brunatnego łatwiej spotkać niż u nas wiewiórkę, o kraju w którym starzy mieszkańcy wspominają, że podczas głodu, gdy już nie było niczego, jedli tylko łososie i kawior – opowiada Tomek.

Zobaczycie miejsca, gdzie gorąca woda geotermalna wypływa z ziemi i tworzy uwielbiane przez zwierzęta i ludzi „kąpielowe” kałuże. Poznacie jedno z dwóch miast na świecie, do którego nie prowadzi żadna lądowa droga, a którego mieszkańcy korzystają z samolotów częściej niż my z pociągów.

Na koniec dowiecie się jak przeżywając wspaniałą przygodę spędzić na Kamczatce miesiąc lub dwa wydając w sumie mniej niż na dwutygodniowy obóz narciarski w polskich górach.

Dwa tygodnie później na SGH pokaz zdjęć z Arktyki.

Zapraszamy w środę, 4 stycznia, o godzinie 19

Szkoła Główna Handlowa, aula 7
al. Niepodległości 162 (metro Pole Mokotowskie)
Warszawa

Wstęp wolny

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y