Zaplanowaliście już  długi sierpniowy weekend? Mamy nadzieję, że tak i spotkamy się na Plenerze Podróżniczym im. Kazimierza Nowaka w Boruszynie. A tymczasem info o konkursie.

Nie jest ważne czy podróżujesz tydzień, czy zaledwie kilkanaście minut autem. Nie jest ważne czy w grupie, czy samotnie. Nie jest ważne czy rowerem, pieszo, koleją czy motocyklem. Wszystko jedno w jaki sposób dotrzesz do Boruszyna – możesz wziąć udział w konkursie.

Jeśli masz ciekawy pomysł, lekkie pióro, zawsze włączony aparat fotograficzny lub kamerę pod ręką, czy choćby dyktafon z naładowanymi bateriami – zrób własną relację z podróży na plener.

Zrób ze swej podróży relację i prześlij ją do nas! Temat jest prosty: Boruszyn, droga i ja.

Celem lub początkiem, albo i tym i tym, musi być Boruszyn, gmina Połajewo, powiat czarnkowsko-trzcianecki…

Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni. Plener może z Was wycisnąć ostatki sił, o drodze powrotnej nie mówiąc, dlatego na przesyłanie prac czas jest  do 25/8/2012.

UWAGA! Konkurs przedłużony!

Na prace czekamy do piątku 31 sierpnia.

Do dzieła!

Regulamin konkursu:

  1. Uczestnicy konkursu mogą przesłać więcej niż jedną pracę.
  2. Jedna osoba/zespół może wygrać tylko jedną nagrodę.
  3. Jury konkursowe, które wyłoni zwycięzców, stanowi redakcja portalu peron4.pl .
  4. Nagrody zostaną przekazane zwycięzcy w przez Stowarzyszenie Afryka Nowaka.
  5. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na portalu Peron4. Zwycięzcy zostaną także poinformowani o wygranej poprzez email. Termin ogłoszenia wyników zależy od ilości zgłoszeń i zostanie ogłoszony przed zakończeniem konkursu.
  6. Nagrodami w konkursie są : 1. komplet sakw rowerowych ufundowanych przez Crosso (DRY BIG z logiem AFRYKA NOWAKA), 2. szkolenie survival (ABC przetrwania, ufundowane przez Tooley Survival) . Zwycięzcy będą mieli możliwość wyboru nagrody. Ilość nagród może się zwiększyć.
  7. Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na opublikowanie przesłanej pracy na portalu peron4.pl, jak również na stronach afrykanowaka.pl oraz plenerpodrozniczy.pl
  8. Prace konkursowe (lub linki do plików większych niż 5 MB) należy nadsyłać na adres redakcja@peron4.pl z tematem „Boruszyn, droga i ja” do 25 sierpnia 31 sierpnia 2012 roku.

Komentarze: Bądź pierwsza/y