Amerykę Południową Marta i Bartek przejechali na motocyklach.

Amerykę Południową Marta i Bartek przejechali na motocyklach.

Peron4 zaprasza na kolejne spotkanie podróżnicze w Remoncie.  Naszymi gośćmi będą Marta Owczarek i Bartek Skowroński, którzy w 888 dni okrążyli świat dookoła.

BYLE DALEJ, CZYLI W 888 DNI DOOKOŁA ŚWIATA

888 dni, 160 000 km, 24 państwa, 17 par zdartych klapek, 2 zaćmienia słońca, 2 złamane nogi … czyli esencja naszej ponad dwuletniej podróży dookoła świata. Pieszo przez mongolskie stepy, rowerami elektrycznymi przez południowe Chiny, skuterami przez Indochiny, statkiem po wyspach Pacyfiku, samochodem na „skróty” przez australijskie pustynie, rowerami w strugach deszczu i potu przez góry Nowej Zelandii, motocyklami przez marsjańskie Andy i amazońską dżunglę.

Zabierzemy Was w te miejsca, które najmocniej utkwiły nam w pamięci.

W trakcie pokazu dowiemy się m.in. jak żyją indianie.

W trakcie pokazu dowiemy się m.in. jak żyją indianie.

Popłyniemy na Wyspy Marshalla, gdzie wśród niewiarygodnie rajskich plaż i kokosowych palm panoszą się szczątki dział z II wojny światowej, pod wodą spoczywają dziesiątki zatopionych okrętów japońskiej marynarki, a mieszkańcy wspominają wybuchy bomb nuklearnych.

Dowiecie się, jak złapać w Nowej Zelandii rybę bez użycia wędki ani haczyka.

Opowiemy, jak w Ameryce Południowej nauczyć się jazdy na motocyklach i podróżować na nich przez niemal rok po bezdrożach, wysokościach sięgających 5000 m n.p.m., wśród solnisk, wulkanów i wściekle turkusowych jezior. Jak zachłysnęliśmy się wolnością i przestrzenią, jak przetrwaliśmy trudne momenty: kraksę i załamaną nogę.

O tym, jak dziś żyją Indianie Huaorani w głębi ekwadorskiej selwy.

I wielu inny momentach naszej podróży, jeśli czas nam pozwoli…

Zapraszamy w piątek, 26 sierpnia, o godz. 20

Remont Pub
ul. Mochnackiego 23
Rzeszów

Wstęp – 5 zł

Komentarze: Bądź pierwsza/y