Wraz z końcem listopada zakończyliśmy nasz konkurs na podróżnicze opowieści. Zabawę przedłużyliśmy o miesiąc i opłaciło się! Tak jak przypuszczaliśmy, część z Was w październiku jeszcze miała wakacje i jeździła tu i tam. Listopad był więc doskonałym miesiącem, by to sobie wszystko pozapisywać i nam wysłać. Jeszcze raz dziękujemy za Wasz wysiłek i wszystkie nadesłane opowieści spoza utartego szlaku!

Otrzymaliśmy ponad 100 prac konkursowych. Grudzień minął nam na czytaniu ich wszystkich (a wierzcie nam – przeczytać ponad setkę reportaży nie jest łatwo!), a po Nowym Roku rozgorzała dyskusja o tym kogo nagrodzić.

Jest mnóstwo ciekawych prac i momentami naprawdę trudno się zdecydować. Jury jeszcze rozmawia, jeszcze podaje swoje typy, ale już powoli dochodzimy do porozumienia.

Więc czekajcie cierpliwie – przed końcem miesiąca na pewno ogłosimy wyniki. I czas będzie się zabrać za poskładanie książki…

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: 2

x25 27 stycznia 2012 o 16:57

Mam pytanie – czy o wynikach będą powiadomieni tylko zwycięzcy konkursu, czy odrzuceni też? Bo nie wiem czy muszę śledzić stronę w oczekiwaniu na wieści czy wystarczy maila… Swoją drogą to koniec stycznia i 2 miesięcznego terminu na rozstrzygnięcie tuż tuż..

Odpowiedz

Greg 27 stycznia 2012 o 18:16

O wygranych poinformujemy w poniedziałek na stronie, którą oczywiście zawsze warto śledzić. :)
Pozdrawiam

Odpowiedz