Wyprawy z Reporterem. Wyjazd na Huculszczyznę

Huculszczyzna z Reporterem. Weseli turyści przed wejściem na Czarnohorę :) (wyprawyzreporterem.pl)

Czas to wreszcie ogłosić. Mamy pierwszą, dużą nagrodę w peronowym konkursie na reportaż podróżniczy. Jeden ze zwycięzców będzie mógł pojechać na Huculszczyznę. Zabiorą go tam Wyprawy z Reporterem.

Za tę ekipę śmiało możemy ręczyć własnymi rękami, nogami, czymkolwiek innym chcecie. Bo Andrzej Muszyński, który założył Wyprawy z Reporterem to człowiek z głową na karku. A to co robi jest dobre w stu procentach, od początku do końca. Zobaczycie sami. Wkrótce rozmowa z nim na peronie.

Przypomnijmy, że Wyprawy z Reporterem to pierwsza w kraju agencja, która ma w zanadrzu bogatą ofertę wyjazdów tematycznych. Kilka przykładów: fotograficzne warsztaty w Maroku, lekcje tanga w Buenos Aires, albo ekspedycje dla prawdziwych twardzieli, takie jak konna wyprawa przez Andy czy trawers przez dżunglę Borneo.

Ekipa Wypraw udowadnia też, że wcale nie trzeba jechać do egzotycznych krajów, by przeżyć prawdziwą przygodę. Jedna z ich propozycji to podróż w czasie, krótki wyjazd na kresy II Rzeczpospolitej, w Karpaty Wschodnie na Ukrainie. Chcecie szczegółów? Sprawdźcie tutaj: Na kresy II RP.

Więc ogłaszamy oficjalnie. Najlepsze reportaże po zakończeniu konkursu ukażą się w książce. A wśród nagród dodatkowych mamy Wyjazd na Huculszczyznę z Wyprawami z Reporterem.

Pamiętajcie też o tym, że „Opowieści spoza utartego szlaku” wspierają budowę szkoły w Nepalu.

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y