Uwaga! Uwaga! Mamy dobre informacje. Nasz konkurs wspiera fundację Szkoły na Końcu Świata. Na jej konto trafi część dochodu z wydanej książki.

Po ogłoszeniu informacji o konkursie na reportaż podróżniczy „Opowieści spoza utartego szlaku” pojawiły się pytania nagrody. Jak informujemy w regulaminie, nagrodą główną jest opublikowanie zwycięskich reportaży w książce. Dodatkowo przewidujemy nagrody rzeczowe. Jakie to będą nagrody – dowiecie się wkrótce, ale szykujemy coś naprawdę fajnego :)

A co z honorarium dla autorów reportaży? – pytacie.

Już wyjaśniamy. Oprócz samej publikacji i nagród nie przewidzieliśmy honorarium dla zwycięzców konkursu. Pieniądze, które standardowo po wydaniu książki otrzymuje autor, trafią jednak na konto Fundacji „Szkoły na Końcu Świata”, która chce wybudować szkołę w Nepalu dla dzieciaków z wioski Jharkot.

Uważamy, że jest to doskonały sposób, żeby zrobić coś dobrego. Cieszymy się, że dzięki Wam – uczestnikom konkursu dzieciaki z Nepalu będą miały łatwiejszą naukę. Jest to oczywiście kropla w morzu potrzeb, ale każdy grosz w tym przypadku się liczy.

Gdybyście natomiast sami chcieli wesprzeć budowę szkoły w Jharkot, zapraszamy na stronę internetową Fundacji „Szkoły na Końcu Świata”.

A tu więcej: konkurs na reportaż podróżniczy „Opowieści spoza utartego szlaku”

Komentarze: Bądź pierwsza/y