Krzysztof Samborski, współautor książki The World’s Great Adventure Motorcycle Routes, sam o sobie skromnie mówi: Znam się trochę na motocyklach i trochę lepiej na podróżowaniu. W kolejnych Pocztówkach ze świata opowiada o obu z dużą dawką pasji i doświadczenia.

Motocyklem da się dojechać w każdy zakątek świata.

Motocykle są wszędzie. (fot. Krzysztof Samborski)

 

Motocykl to nie tylko środek transportu, ale coraz częściej sposób na poznanie świata. Czym różni się podróż na dwóch kółkach od tradycyjnego wyjazdu z plecakiem? Jak ją zorganizować? Dokąd, kiedy i na czym jechać? Czy pozostały jeszcze nieprzetarte motocyklowe szlaki? O tym wszystkim Marta i Bartek rozmawiali ze swoim kolejnym gościem –  Krzysztofem Samborskim.

Zapraszamy do wysłuchania audycji: [podcast]http://www.radiownet.pl/system/post/media_posts/attachments/127237/original/pocztowki-sambor.mp3[/podcast]

 

Audycję Pocztówki ze świata możecie słuchać również na żywo w co drugi wtorek na antenie Radia Wnet.

Natalia Mileszyk

Natalia Mileszyk

Wielbicielka uśmiechania się, spotykania ludzi, docierania w miejsca gdzie człowiekowi dech zapiera, gotowania i chodzenia boso po trawie. Kiedyś dużo rozmawiała z ludźmi prowadząc "Pocztówki ze świata", dziś więcej rozmawia z tymi spotkanymi na trasach rowerowych.

Komentarze: Bądź pierwsza/y