Stałocykliczny Konkurs Na Publikację Miesiąca ogłosiliśmy w lipcu. Trwa więc on już dobre pół roku i w tym czasie nagrody rozdaliśmy w czterech edycjach miesięcznych oraz próbnej dwumiesięcznej (wrzesień-październik). Od nowego roku zaś uskuteczniamy zapowiadane zmiany.

W konkursie brać udział będą także filmy oraz recenzje. Nagrody rozdawane będą więc w kategoriach Do czytania, do której zaliczamy relacje i recenzje,  a w kategorii Do oglądnia wystąpią galerie zdjęć i filmy. Będzie też nagroda specjalna, od redakcji. Chcemy zwracać nią uwagę na teksty wartościowe, które jednak umknęły jakoś uwadze Czytelników. Wydaje się to słuszne po tym jak wielu z Was zaglądnęło do teksty Wschód łamie stereotypy nagrodzonego w listopadzie nagrodą od redakcji.

Na koniec sprawa najistotniejsza – konkurs będziemy rozstrzygać co trzy miesiące, 11 dnia miesiąca. Tak więc najbliższe rozstrzygnięcie tekstów ze stycznia, lutego i marca nastąpi 11 kwietnia, kolejne zaś w lipcu, październiku i kolejnym styczniu.

Więcej o konkursie >> Stałocykliczny Konkurs na Publikację Miesiąca

 

Komentarze: Bądź pierwsza/y