Maroko można przejechać starym mercedesem

Będzie to opowiesć o wyprawie starym mercedesem po marokańskich bezdrożach. (Fot. Janusz Kwidczyński)

Zapraszamy na przejażdżkę po Maroku starym mercedesem. Podczas kolejnego wieczoru podróżnika w pubie Remont o swojej podróży opowie Janusz Kwidczyński z Rzeszowa.

W 5 tygodni Janusz starą „beczką” przejechał 15 tysięcy kilometrów.

– Wyjechałem z Rzeszowa i po 3,5 doby jazdy znalazłem się w Murcji w Hiszpanii, gdzie można przyjąć początek przygody. Kilka dni spędziłem w okolicy na regenerację sił, po czym przejechałem do Almerii, kupiłem bilet na prom do Melilli i będąc już w Afryce przekroczyłem granicę marokańską – opowiada.

Odwiedził m.in. Fez, Marakesz, Dakhlę i Agadir. Przejechał przez góry Atlasu i dotarł na samo południe Maroka, aż pod granicę z Saharą Zachodnią. Opowie o tym, jak spełniają się marzenia. I jak z podróży palcem po mapie powstaje realna wyprawa.

Zapraszamy w piątek, 20 stycznia 2012, o godz. 20

Remont Pub
ul. Mochnackiego 23
Rzeszów

Wstęp – 5 zł

 

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: 2

Karol Fryta 20 stycznia 2012 o 10:15

O właśnie, a propos Maroka. Kiedy wyniki konkursu na reportaż? Szkoda, że przesunęliście Państwo terminy, bo to spowodowało, że teksty wysłane na konkurs są „zamrożone” na tak długi czas i nie można się nimi gdzie indziej podzielić.

Odpowiedz

Peron4 20 stycznia 2012 o 11:26

Karol, wyniki pod koniec stycznia. Konkurs przedłużyliśmy, żeby więcej osób miało możliwość wzięcia w nim udziału i patrząc po ilości zgłoszeń w ostatnim miesiącu było warto! Pozdrawiamy z redakcji :)

Odpowiedz