Yerba mate nagrodą w konkursie

Dla każdego coś dobrego: z owocami, z ziołami, albo sam susz. Zestawy yerba mate to kolejne nagrody w naszym konkursie na reportaż (Fot. www.dobreziele.pl)

Lubimy się z Wami dzielić tym co dobre. Dobre są podróże, dobre są książki (dlatego jedną chcemy wspólnymi siłami z Wami stworzyć), dobre też jest dobre ziele. Przynajmniej pół redakcji tak twierdzi. Dorzucamy więc yerbę do naszych nagród.

Zanim jeszcze powstał peron4, Paweł zaczął zgłębiać tajniki yerba mate. Potem poznał się z redakcją, która jeszcze nie była redakcją, a w międzyczasie wciągnął się w yerbę na dobre i powstało Dobre Ziele.

Odkąd połączyliśmy siły możecie czytać fajne teksty o yerba mate. Dzięki temu wiecie na przykład, że kto siorbie mate ten ma lepszą koncentrację, a w jego krwiobiegu krąży więcej endorfin. A obie te rzeczy pomagają w pisaniu ciekawych opowieści.

Dlatego też na zwycięzców naszego konkursu na reportaż z podróży czeka dodatkowo 5 zestawów godnych prawdziwego yerbopijcy. Materko, bombilla, zapasik dobrego ziela. A poza tym dwa razy tyle zniżek na zapasy z Dobrego Ziela. Jednym słowem: zajerbiście!

O konkursie i pozostałych nagrodach przeczytacie tutaj: Opowieści spoza utartego szlaku.

Redakcja

Redakcja

O załodze peronu czwartego przeczytacie tutaj. Zapraszamy do współpracy.

Komentarze: Bądź pierwsza/y