To już czwarta podróż ekipy LiveALife po krajach Azji. Druga po Indiach. Po dwóch latach postanowiliśmy wrócić do tego kraju, wspominając przygody z poprzedniego wyjazdu i mając ochotę na więcej.

Backpackersi na plaży w Indiach

LiveALife na indyjskiej plaży. (Fot. archiwum wyprawy)

Indie zapewniają niekończące się pasmo wrażeń, i mimo że nie wszyscy to lubią, my pokochaliśmy. Dodajmy do tego bardzo niskie ceny (w szczególności poza sezonem – sierpień), ogromną różnorodność kraju (od surfingu na plażach Kerali, po trekking w Himalajach), jedzenie, które zostawia przyjemny posmak jeszcze długo po powrocie (Butter Chicken jeszcze raz), kulturę, która zapewnia multum atrakcji i zupełnie inne spojrzenie na świat.

Indie głęboko doświadczają człowieka. Miesiąc spędzony z najbliższymi przyjaciółmi w tym kraju dostarcza wspomnień na długie lata.

 Rejs po rozlewiskach Kerali

Zapraszamy na trailer, a na naszym blogu można co tydzień obejrzeć kolejny epizod pełnego filmu, każdy z kolejnego miejsca, które odwiedziliśmy.

Marcin Mossakowski

Student z pasjami, które świetnie współgrają: filmowanie i podróżowanie. Ze swoich wypraw (głównie po Azji) montuje filmy, które można obejrzeć na jego blogu www.livealife.pl.

Ostatnie posty

Komentarze: Bądź pierwsza/y